kontakt

infolinia:
+48 508 156 783

kontakt

e-mail:
sklep@gieldagastronomiczna.pl

BZ WBK o/Kołobrzeg  34 1090 2659 0000 0001 2964 4725

Sklep Ciągi kuchenne linia 700 Kuchnie linii 700 FAGOR Kuchnie Gazowe z Piekarnikiem Gazowym CG7-61 H
Kategorie
NOWOŚĆ! Kupuj u nas na raty

i-Leasing szybki leasing przez internet
i-Raty zakupy na raty przez internet

Zaloguj się


FAGOR Kuchnie Gazowe z Piekarnikiem Gazowym CG7-61 H

FAGOR Kuchnie Gazowe z Piekarnikiem Gazowym CG7-61 H
Powiększ zdjęcie
Producent: ( Fagor ), kod: CG7-61 H, kategoria: Kuchnie linii 700
16 851.00 zł
12 638.25 zł (brutto)
Taniej o : 25.00%

i-Leasing szybki leasing przez internet i-Raty zakupy na raty przez internet

 

Kuchnie Gazowe z Piekarnikiem Gazowym

  • Wszystkie palniki o charakterystycznej budowie:
  • 2 korony (wewnętrzna i zewnętrzna), zapewniające dużą moc i wysoką sprawność.
  • 6 palników nawierzchniowych z zaworami bezpieczeństwa i termoparami o zwiększonej mocy.
  • Ruszty i palniki wykonane z żeliwa.
  • Urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej AISI-304 (18/10).
  • Misy ociekowe pod palnikami.
  • Piekarnik gazowy wykonany ze stali nierdzewnej
  • GN-2/1 o mocy 7,0 kW z palnikami ze stali nierdzewnej.
  • Płomień kontrolny i termopara.
  • Sterowanie termostatem (130–350 °C).Producenci
Alva Amefa APS Arcoroc Bartscher Bormioli Rocco Borner Bravilor Bonamat Broil King Classeq Dora Metal Edesa Elo Pol Emalia Olkusz Eurogast Fagor Frima Hendi Jeven Jura Komat Kromet Krosno Libbey Liebherr Lozamet Lubiana Ma-Ga Maxwell&Williams Mesko MKN Monin Pasabahce Practic Rakporcelain Rational Redfox Reinex RM Gastro Spomasz Nakło Stalgast Tomgast Viessmann Winterhalter
Aktualności

Giełda Gastronomiczna w Świnoujściu

4-5 marca w hotelu Interferie Medical SPA odbędzie się nowe wydanie Giełdy Gastronomicznej, organizowanej przez kołobrzeską firmę Klimatex – Centrum Wyposażenia Gastronomii. Podczas trwającego wydarzenia 30 największych producentów i importerów sprzętów gastronomicznych z polski i zagranicy zaprezentuje najnowsze technologie kulinarne połączone z degustacjami.

Nowe odsłona Giełdy daje Państwu możliwość negocjacji cen bezpośrednio od producenta, co jest gwarancją uzyskania najniższej ceny na rynku. To wyjątkowa okazja na poszerzenie własnego asortymentu, ale również możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w branży gastronomicznej.

Dzięki współpracy firmy Klimatex z najlepszymi producentami i importerami sprzętów gastronomicznych macie okazję na zakupienie wysokiej klasy  urządzeń, porcelany i sztućców a także asortymentu hotelowego.

Istotnym elementem wydarzenia będą również pokazy prowadzone na stoiskach przez ekspertów kulinarnych. Gośćmi tegorocznej edycji są: Krzysztof Gawlik - członek WMCS- World Master Chefs  Society oraz szefowie kuchni firmy Farutex, Artur Musztyfaga, Krzysztof Marciniak i Michał Karadżow.

Nie zabraknie również doradców specjalistycznych, którzy wyjaśnią możliwości finansowania i projektowania wnętrz gastronomicznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Miejsce Giełdy:

Hotel Interferie Medical Spa

Ul. Uzdrowiskowa 15, Świnoujście.

Godziny otwarcia:

4 marca (piątek): 9:30-17:00

5 marca (sobota): 9:30-15:00

Wszelkie pytania można kierować pod numer telefonu: 94 353 20 07 lub mail: gielda@klimatex.pl

 

Jeven - Rewolicja w wentylacji kuchni

Nowy filtr TurboSwing to innowacja w wentylacji kuchni. Dzięki unikalnym rozwiązaniom posiada skuteczny system filtracji tłuszczu w okapie kuchennym. Wysoka skuteczność filtracji TurboSwing oparta jest na szybkoobrotowej perforowanej płycie, która oddziela nawet bardzo małe cząsteczki tłuszczu i odrzuca je na zewnętrzne ścianki obudowy filtra. Płynny tłuszcz spływa po ściankach obudowy do tacy ociekowej filtra, która wyposażona jest w zawór spustowy. TurboSwing pozwala na wysoką skuteczność odseparowywania tłuszczu z wywiewanego powietrza oraz na łatwe utrzymanie wysokiej higieny i konserwacji urządzenia.

 

Nowoczesne Winiarki Vinidor

Winiarki Vinidor to seria urządzeń marki Liebherr, którą wyróżnia wyjątkowa przestronność. Posiadają niezależną od siebie regulację temperatury w zakresie +5 °C do +20 °C. Dzięki tej funkcji w witrynie można przechowywać jednocześnie czerwone i białe wina oraz szampany. Zastosowanie innowacyjnych technologii zapewnia prawidłowy rozkład temperatury we wnętrzu. Na przykład czerwone wina można przechowywać w górnej części winiarki w temperaturze +18°C. Dolna część, w której temperatura wynosi +5°C stwarza świetny klimat do przechowywania szampanów. Środkowy obszar winiarki przeznaczony jest na białe wina.

 

Ideatre - Nowość od firmy Primulator

Ideatre to maszyna, która zrewolucjonizowała świat świeżych lodów z naturalnych produktów. Daje idealne możliwości dla tych, którzy chcą tworzyć niesamowite kompozycje na oczach klientów. Założeniem twórców było skupienie się na mniejszej ilości smaków z naciskiem na niepowtarzalny smak lodów.

 

Medal dla produktu firmy Dora Metal i Kromet o europejskim standardzie

Produkt Grupy Dora Metal został doceniony na uroczystości finałowej 26. Edycji Medalu Europejskiego w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie, gdzie otrzymała certyfikat i  Medal Europejski Business Center Club. Wyróżnionym produktem były Monobloki, urządzenia które pozwalają na indywidualne dostosowanie wyrobów do potrzeb klienta. Urządzenie gwarantuje gwarantują funkcjonalność oraz oszczędność miejsca, a także wysoką higienę użytkowania, dzięki połączeniu urządzeń w jedną monolityczną bryłę.

 

Nowy ekspres automatyczny firmy Jura

Wprowadzając Z6, JURA wchodzi na całkowicie nowy poziom automatycznych ekspresów do kawy. Firma ta stworzyła najnowocześniejszą generację automatycznych ekspresów, którą wyróżnia nowa, lepsza jakość kawy zachwycająca smakiem w każym wydaniu, od małego, mocnego ristretto po delikatne latte macchiato.

Firma opracowała system Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) we współpracy z najlepszymi baristami. Dzięki temu powstała technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji a w rezultacie powstają niesamowite specjały kawowe o wyrazistym i bogatym smaku.

Więcej …
 

© copyright www.gieldagastronomiczna.pl  1998 - 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.

Używamy cookies w celach świadczenia usług. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie cookie. Więcej informacji